Kal Penn

Kalpen Suresh Modi

7,3
6 035 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kal Penn

zrezygnował z kariery aktorskiej na rzecz politycznej;] teraz sciska łape z Obamą:]

olo_85

spolecznie nabijam posta zeby usunąc chamski temat ze spoilerem ze strony głownej.

olo_85

widziałem go tylko w housie i nie zachwycal za bardzo. Myśle że swiat kina obejdzie się bez niego bez większego dymu

kozik1991

kiepski aktor niech spada;)..................................................

lotr_2

Kiepski aktor? Gówno prawda... Świetnie zagrał w wielu filmach jako główny bohater np. Harold i Kumar, Wieczny student, nie gorzej radził sobie jako bohater drugoplanowy, np. Zupełnie jak miłość. Szkoda, że odchodzi, bo aktor z niego świetny. Odemnie 8/10 za rolę w Harold i Kumar.

olo_85

niby rezygnuje - ale w harold i Kumar 3 zagra... dziwne

Coyotman

Może Obama lubi przygody Harolda i Kumara więc dał wolne Penn`owi? :PPP

talesniczek

W kwietniu 2010 roku zrezygnował z polityki i powrócił do aktorstwa.

wisNia_

Podobno w przyszłym roku ma zrezygnować z aktorstwa i przejść do profesjonalnej hodowli rybek akwariowych.

Publius

Propsy za komentarz! :)

wisNia_

I całe szczęście że wrócił do aktorstwa bo jest zajebistym aktorem.
Czekam na Very Harold & Kumar Christmas, A

Makaveli96

Zajebisty aktor to jest Pacino, a on widzę grywa w łatwych i przyjemnych komediach, byle hajs zarobić, odbębnić i nara. Mogę się mylić ale same tytuły mowią za siebie, H&K oglądałem, średnie w ogóle jako film, dobre jako przyjemna komedia jak nie ma się co do roboty a co do gry aktorskiej nie jest jakaś rewelacyjna, nie zapada w pamięć, jak i film z resztą.

wisNia_

w wyniku katastrofy smoleńskiej ta zmiana ? :P

talesniczek

W kwietniu ubiegłego roku zrezygnował z doradcy Prezydenta i wrócił do aktorstwa :)

ARTex64

wystąpił również w 4. odcinku 7. sezonu ,, Jak poznałem waszą matkę `` i to teraz jakoś , więc mam nadzieje ze wrócił do aktorstwa i to są potwierdzone informacje !

ARTex64

Głupio zrobił że zrezygnował z roli w Housie, która była tą która przyniosła mu sławę. Kutner został uśmiercony, czyli ma zamkniętą drogę powrotu... Może się pojawiać jak duch, albo halucynacja a to nie to samo co bycie jednym z bohaterów każdego odcinka.. To może być największy błąd jego życia ;p

olo_85

Nie tylko w 4 odcinku HIMYM ale w całym 7 sezonie występuje przecież. A to, że gra w łatwych i przyjemnych komediach to też umiejętność aktorska, bo trzeba mieć jednak jakieś poczucie humoru i dystans do siebie. Taki przeciętny buc z Polski nie potrafilby zagrać w komedii.

Pijany_Mistrz

stary..ale niektórzy tego nie zrozumią nigdy...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones